Administratorius (-ė) - Vadovo Asistentas(-ė) Klaipėda

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - tarptautinė gamybos ir prekybos įmonė, sėkmingai veikianti daugiau kaip 20 m. Jei norite prisijungti prie šiuolaikiškai valdomos, stiprios įmonės sėkmės, kviečiame kandidatuoti jau dabar.

Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti Administratorę (-ių)- asistentę (-ą).

Darbo pobūdis:

  • Įmonės vadovo paskirtų užduočių vykdymas;
  • Verslo susitikimų organizavimas;
  • Personalo dokumentų tvarkymas, ruošimas;
  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas ir įvedimas į apskaitos sistemą.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Administracinio darbo patirtis (ne mažiau 2 metų);
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Organizaciniai ir analitiniai gebėjimai;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel);
  • Atsakingas požiūris, sugebėjimas dirbti sistemingai, motyvuotai.

Mes Jums siūlome:

  • Darbą finansiškai stiprioje, stabilioje, daugiau kaip 20 m. veikiančioje įmonėje;
  • Atsakingą ir dinamišką poziciją profesionalų komandoje;
  • Pilną savirealizaciją;
  • Patirtį bei gebėjimus atitinkantį konkurencingą atlyginimą.

Mėnesinis atlyginimas (neto): nuo 800 eur. iki 1200 eur. priklausomai nuo turimos kompetencijos ir darbo patirties.

Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +370 636 01096, Natalja.