Aktyvus pardavimų vadybininkas (-ė) (ŠVOK) Vilnius

Darbo aprašymas

ŠVOK - Tau nėra tik raidžių kratinys? Turi supratimą apie šildymo sistemas ir panašaus pobūdžio inžinerinę įrangą? Patikima, 10 m. veikianti ir savo srityje lyderiaujanti įmonė ieško perspektyvių specialistų darbui su aktyviais pardavimais Kaune ir Vilniuje.

Darbo pobūdis

- Aktyvi naujų klientų paieška regione;

- Vizitų organizavimas ir ryšių palaikymas su klientais Lietuvos regione;

- Pasiūlymų rengimas;

- Klientų konsultavimas apie atstovaujamus produktus;

- Ilgalaikių santykių su klientais plėtojimas.

Produktai - šildymo, inžinerinių sistemų ir santechnikos prekės.

Reikalavimai

- Sėkminga aktyvių B2B pardavimų patirtis bent 1 m.;

- Orientacija į rezultatą;

- Energingumas, komunikabilumas;

- Jūsų privalumas - anglų ir rusų k. supratimas.

Mes Jums siūlome

- Darbą sėkmingai įsitvirtinusioje, stabilioje įmonėje;

- Visas darbui reikalingas priemones (automobilis, kompiuteris, telefonas ir t.t.);

- Šioje srityje konkurencingą atlyginimą;

- Motyvuojantį vadovą ir puikią darbinę atmosferą.

Kandidatuokite spausdami mygtuką arba siųskite savo CV el. paštu job.2vuop@soprana.recruitee.com. Jei turite klausimų dėl šios atrankos arba darbo paieškos, susisiekite su manimi telefonu 863601096.