Avarinės darbuotojas (-a) (liftų priežiūra, darbas pamainomis)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - tarptautinė, pasaulyje gerai žinoma inžinerinių produktų gamybos, serviso ir prekybos įmonė, sėkmingai veikianti daugiau kaip 20 m. Šiuo metu prie šiuolaikiškai valdomos, stiprios įmonės sėkmės, kviečiame prisijungti Avarinės darbuotoją.
Darbo pobūdis:

  • Vykimas į nustatytus objektus;
  • Remonto darbai;
  • Prevencinė priežiūra ir kitos su liftų priežiūra susijusios funkcijos.

Reikalavimai

  • Elektronikos ir mechanikos išmanymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Geras Klaipėdos miesto pažinimas;
  • Anglų arba rusų k. techninės žinios (privalumas);
  • Techninis išsilavinimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Apmokymus darbo pradžioje;
  • Papildomų mokymų galimybes;
  • Darbą profesionalioje ir patyrusioje komandoje;
  • Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.

Mėnesinis atlyginimas (bruto): nuo 1100 eur. iki 2200 eur.

Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: job.wrpva@soprana.recruitee.com

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu ,+370 636 01096, Natalja.