Buhalterė (-is) Kaune

Darbo aprašymas

 Mūsų klientai – buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti įmonė, turinti daugiau nei 17 m. patirtį Lietuvos rinkoje. Jei norite prisijungti prie šiuolaikiškai valdomos, stiprios įmonės sėkmės, kviečiame kandidatuoti jau dabar.

Darbo pobūdis:

  • Priskirtų įmonių buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinių ataskaitų pateikimo Registrų centrui;

  • Darbas buhalterinėmis programomis: Būtenta, Centas, B1.

Reikalavimai

Kokios savybės ir patirtis būtina?

  • Buhalterės (-io) darbo patirtis (rengiant finansines ataskaitas);
  • Buhalterės (-io) darbo su daugiau nei 5-iomis įmonėmis patirtis - privalumas;
  • Buhalterės (-io) darbo apskaitos paslaugų įmonėje patirtis - privalumas;
  • Darbo įgūdžiai su apskaitos programomis CENTAS, BŪTENT, B1 -privalumas;
  • LR buhalterinės apskaitos įstatymo, norminių aktų ir verslo apskaitos standartų išmanymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, analitiniai gebėjimai, savarankiškumas.

Ką siūlome?

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Investicijas į Jūsų ugdymą;
  • Galimybę pasirinkti darbo krūvį;
  • Galimybę pasirinkti darbo pradžios laiką: 7.30, 8.00 arba 8.30val.;
  • Supratingą įmonės požiūrį į darbuotoją, ilgametę patirtį sukaupusių vadovų konsultacijas, profesionalią pagalbą įsiliejant į darbinę veiklą;
  • Erdvius kabinetus, patogias dabo vietas, kavą bei užkandžius šiuolaikiškai įrengtame biure Savanorių pr. 276 “Žaliakalnio terasos“;
  • Galimybę atvykus į darbą dviračiu pasinaudoti biure įrengtu dušu;
  • Renginius švenčių progomis ir kolektyvo išvykas.

Mėnesinis atlyginimas (neto): nuo 900 eur. iki 1100 bazinė dalis, kuri priklauso nuo turimos kvalifikacijos + priedai nuo darbo rezultatų

Kandidatuokite siųsdami savo CV per sistemą arba tiesiogiai el. paštu: job.fogk5@soprana.recruitee.com .

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +370 636 01096, Natalja.