Front end programuotojas (-a) PHP

Darbo aprašymas

Mūsų klientė -  virš 20 metų patirtį turinti, rinkoje sėkmingai besiplečianti transporto bendrovė Klaipėdoje bei Vilniuje, jau turinti vietinį bei EU šalių  pripažinimą. Nuolat augdama ir plėsdama savo komandos potencialą,  įmonė į komandą kviečią prisijungti  profesionalų PHP front- end programuotoją (-ę), kurio (-s) dėmesys įmonės produkto bei verslo valdymo sistemos tobulinimui bei kokybiškas darbas prisidėtų prie įmonės pasiekimų. Jei norite prisijungti prie šiuolaikiškai valdomos, stiprios transporto įmonės kūrimo ir plėtros, kviečiame kandidatuoti jau dabar.

Reikalavimai

Jūsų būsimo darbo pobūdis

  • Įmonės vidaus verslo valdymo sistemų programinis palaikymas ir praplėtimas;
  • Darbas su Big data, telematikos duomenų apdorojimu,
  • My SQL užklausų optimizavimas;
  • Darbas Rapid deployment principu.

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Turite 1-3 metus patirties+ frontend darbo patirtį;
  • PHP, mysql, html, css3/JS;
  • Darbas su PHP frame work- Laravel, Symphony, Codelgniter, Cake PHP.

Mes siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionalų komandoje;
  • Patrauklią galimybę įgyvendinti naujausias programavimo technologijas;
  • Daug ko išmokti, patobulėti ir kartu užsidirbti;
  • Karjeros ir profesinio augimo galimybes.

Mėnesinis bazinis atlyginimas (neto): nuo 1800-2000 eur neto/mėn.

Jei turite klausimų, skambinkite +370 659 55911, Dalia arba rašykite dalia@soprana.lt, Skype Dalia Soprana .