Gamybos vadovo (-ės)

Darbo aprašymas

Kviečiame prisijungti prie dinamiškos profesionalų komandos gamybos vadovą (-ę). Jei domina naujos technologijos, technologiniai procesai, kviečiame prisijungti į įmonę, kuri jau 8 metus teikia novatoriškų produktų techninio aptarnavimo ir vaizdo išpildymo paslaugas.

Jūsų būsimos atsakomybės:

  • Gamybos planavimas, kontrolė, kokybė;
  • Gamybos procesų analizė ir tobulinimas;
  • Gamybos komandos veiklos planavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • Darbuotojų įtraukimas diegiant naujoves ir didinant efektyvumą;
  • Gamybos technologinių ir vadybinių procesų tobulinimas.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Techninis arba inžinerinis išsilavinimas;
  • Sėkminga 3 m. gamybos meistro darbo patirtis;
  • Stipri orientacija į gamybos procesų optimizavimą ir tobulinimą;
  • Puikūs darbų delegavimo, strateginio planavimo bei komandos valdymo įgūdžiai;
  • Profesionalumas, organizuotumas ir gebėjimas greitai spręsti gautus iššūkius.
    Mes Jums siūlome:
  • Darbą su patyrusiais savo srities specialistais;
  • Visas socialines garantijas ir darbo priemones;
  • Konkurencingą darbo užmokestį.
  • Atlyginimą (neto) 1500-2000, priklausomai nuo darbo patirties ir rezultatų.

Pasinaudokite galimybe kandidatuoti ir dirbti įdomų darbą įmonėje, kurioje galite augti, tobulėti ir realizuoti save.

❗️Norėdami pateikti savo CV spauskite "Kandidatuoti"

Jei turite klausimų dėl šios atrankos, susisiekite su mumis:

✉️ cv@soprana.lt

📞 +37065955724