Inžinierius (-ė ) - sąmatininkas (-ė ) - Vilniuje

Darbo aprašymas

Patyrusių, daugiau nei 20 metų patirtį turinti komanda, teikianti inžinierinius sprendinius šildymo, vėdinimo, šaldymo, gamybos procesų automatizavimo, sausinimo, drėkinimo, pastatams konstrukcijos ir atsinaujinančios energetikos srityse statybų sektoriaus klientams, prie komandos kviečia prisijungti inžinierių (-ę) sąmatininką (-ę)  Vilniuje.
Įmonės klientai yra pramonės įmonės, nekilnojamo turto projektų vystytojai, logistikos įmonės, restoranai, biudžetinės įstaigos (ligoninės, muziejai).​

Darbo pobūdis:

  • Komercinių pasiūlymų rengimas įmonės projektų valdymo programoje;
  • Komunikacija su tiekėjais, projektuotojais, klientais techniniais klausimais;
  • Bendradarbiavimas su tiekėjais;
  • Darbas su klientų užklausomis: analizė, informacijos valdymas, sprendinių pasiūlymas.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Geri organizaciniai įgūdžiai;
  • Noras mokytis ir tobulėti, gilinti technines žinias;
  • Puikūs analitiniai gebėjimai;
  • Anglų k;
  • Patirtis su inžinieriniais sprendiniais šildymo, vėdinimo, šaldymo, gamybos procesų automatizavimo srityse būtų didelis privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • darbą sparčiai augančioje įmonėje;
  • prisidėti prie verslo vystymo savo idėjomis ir jų įgyvendinimu;
  • pasitikintį vadovą ir palaikančią komandą;
  • reguliarią vadovų investiciją į darbuotojo tobulėjimą (profesinio ir asmeninio).
  • motyvuojančią bonusavimo sistemą;
  • Mėnesinis atlyginimas (neto): 1300-1500 eurų.

❗️Norėdami pateikti savo CV spauskite "Kandidatuoti"

Jei turite klausimų dėl šios atrankos, susisiekite su mumis:

✉️ cv@soprana.lt

📞 +370659 55724