Klientų aptarnavimo komandos vadovas (-ė) (Lietuvos Vakarų regionas)

Darbo aprašymas

Jei Tau nesvetimi klientų aptarnavimo procesai ir jų kontroliavimas, norime pakviesti Tave prisijungti prie lyderiaujančios kompanijos, užsiimančios stambios ūkio technikos remonto darbais.

Jei Tu turi patirties dirbant su verslo ir privačiais klientais, komandos koordinavimu ir norėtum dirbti šeimyniškame, greitai sprendimus priimančiame kolektyve, šis darbas skirtas būtent Tau!

Reikalavimai

Jūsų atsakomybės

  • Planuoti ir koordinuoti stambios ūkio technikos remonto projektų vykdymą (nuo sutarties pasirašymo iki pilno užbaigimo);
  • Palaikyti nuolatinį kontaktą su užsakovais - spręsti einamuosius klausimus;
  • Vadovauti specialistų komandai.

Mes tikimės

  • Organizuotumo, puikių darbų planavimo įgūdžių;
  • Patirtis technikos remonto projektų valdyme būtų didelis privalumas;
  • Gebate planuoti ir deleguoti darbus, išskirti prioritetus;
  • Turite puikius derybinius įgūdžius ir esate orientuotas į rezultatą, atsparus stresinėms situacijos, greitai susiorientuojate besikeičiančioje situacijoje.

Mes  siūlome:

  • Nuolatinį darbą klientų vertinamoje, geros reputacijos įmonėje;
  • Draugiškus vadovus;
  • Komfortiškas darbo sąlygas;
  • Laisvę savarankiškai priimti sprendimus;
  • Darbo užmokestį - nuo 1200 - 1300 Eur/mėn. atskaičiavus mokesčius.

  Jei esi apsisprendęs savo karjerą sieti su komandos valdymu ir domina ilgalaikio darbo galimybės, nedelsk ir kandidatuok siųsdamas (-a) savo CV per sistemą:job.s59fe@soprana.recruitee.com