🇳🇴 Konditerė (-is) viešbučio restorane (Norvegijoje)

Darbo aprašymas

Jei Jūsų sukurti konditerijos gaminiai yra ne tik gardūs, bet ir atrodo  kaip meno kūriniai, MES jus kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kuri kuria saldžius stebuklus!

Darbo vieta- viešbučio restoranas Norvegijoje.

Reikalavimai

Iš Jūsų tikimės:

  •  2 m. patirtis desertų, kepinių gamyboje. Desertai- gražūs akiai, skanÅ«s skrandžiui, sveiki kÅ«nui;
  • Atsakingo požiÅ«rio į darbą, kruopÅ¡tumo, lankstumo;
  • Anglų kalba, gebėjimo susikalbėti darbo klausimais.

Jums siūlome:

  • Darbo galimybė dirbti profesionalų komandoje;
  • mėnesinis atlyginimas (bruto): nuo 3060 iki 3400 Eur;
  • NEMOKAMĄ apgyvendinimą Å¡alia darbo vietos ir maitinimą;
  • Visus darbuotojus apdraudžiame privačiu papildomu draudimu nuo nelaimingų atsitikimų darbo vietoje.

Įmonė netaiko jokių atrankos ar dokumentų ruošimo, vertimo mokesčių!

❗️Norėdami pateikti savo CV spauskite "Kandidatuoti"

Jei turite klausimų dėl šios atrankos, susisiekite su mumis:

✉️ cv@soprana.lt

📞 +37064936111;