Liftų priežiūros technikas (-ė)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - tarptautinė, pasaulyje gerai žinoma inžinerinių produktų gamybos, serviso ir prekybos įmonė, sėkmingai veikianti daugiau kaip 20 m. Šiuo metu prie šiuolaikiškai valdomos, stiprios įmonės sėkmės, kviečiame prisijungti Liftų priežiūros techniką (-ę).
Darbo pobūdis:

  • Liftų kasmėnesinis aptarnavimas;
  • Remonto darbai ir smulkus modernizavimas;
  • Prevencinė priežiūra ir kitos su liftų priežiūra susijusios funkcijos.

Reikalavimai

  • Techninės dokumentacijos, brėžinių ir schemų išmanymas;
  • Elektronikos ir mechanikos išmanymas;
  • Anglų arba rusų k. techninės žinios;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Kruopštumas, atsakingumas;
  • Mokėjimas organizuotis laiką ir darbą;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Dirbti tarptautinėje koncerno kompanijoje;
  • Apmokymus bei tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Darbą stabilioje kompanijoje ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą.

Mėnesinis atlyginimas (bruto): 1000 - 1700 eur.

Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: job.wrpva@soprana.recruitee.com

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu ,+370 636 01096, Natalja.