Management Team Assistant (Klaipėda)

Darbo aprašymas

 Mūsų klientė - tarptautinė technikos gamybos ir serviso įmonė, sėkmingai veikianti daugiau kaip 20 m. Jei norite prisijungti prie šiuolaikiškai valdomos, stiprios įmonės sėkmės, kviečiame kandidatuoti jau dabar.

Darbo pobūdis:

  • Komandiruočių planavimas ir organizavimas techniniam personalui;
  • Apgyvendinimo užsienio valstybėse paieška;
  • Personalo dokumentų tvarkymas, ruošimas;
  • Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas ir įvedimas į apskaitos sistemą.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Administracinio darbo patirtis (ne mažiau 2 metų);
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel);

Mes Jums siūlome:

  • Darbą finansiškai stiprioje, tarptautinėje, stabilioje, daugiau kaip 20 m. veikiančioje įmonėje;
  • Atsakingą ir dinamišką poziciją profesionalų komandoje.

Mėnesinis atlyginimas (neto): nuo 800 eur. iki 1000 eur. priklausomai nuo turimos kompetencijos ir darbo patirties.

Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą: job.55n91@soprana.recruitee.com

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +370 636 01096, Natalja.