Pardavimų vadovas(-ė) e-mokymų projektams Vilniuje

Darbo aprašymas

Patyrusių, daugiau nei 18 metų e-mokymų kūrimo pagal klientų unikalų poreikį patirtį turinti komanda, teikianti e-mokymų sprendimus klientams Lietuvoje ir tarptautiniu mastu, prie komandos Vilniuje kviečia prisijungti aktyvų pardavimų vadovą (-ę) e-Mokymų projektams Vilniuje.

Įmonės klientai yra didelės ir vidutinės įmonės, taip pat valstybinės bei biudžetinės įstaigos (mokyklos, universitetai, profesinio mokymo įstaigos).​

Tavo kasdienė veikla darbe būtų:

  • pasiūlymų potencialiems klientams rengimas ir derybos dėl konkrečių projektų;
  • naujų klientų paieška ir santykių užmezgimas;
  • aktyvus bendradarbiavimas su esamais B2B klientais, jų vizitavimas ir konsultavimas;
  • klientų poreikių bei problemų supratimas bei siekis jas sėkmingai spręsti;

Reikalavimai

Mes tikimės, kad turite/esate:

  • sėkmingą 2-4 m. patirtį pardavimų srityje;
  • puikius derybinius ir bendravimo su verslo klientais įgūdžius;
  • vidinę motyvaciją, pozityvumo bei noro augti ir tobulėti, noro dirbti ir užsidirbti;
  • proaktyvumo santykiuose su esamais ir potencialiais klientais;
  • savarankiškumo organizuojant savo darbą ir laiką;
  • Patirtis, kontaktai bei žinios su paslaugų pardavimo, taip pat HR, konsultacijų bei e-mokymų srityse būtų didelis privalumas.

MES siūlome:

  • darbą stabilioje, inovatyvioje įmonėje bei įdomioje, tobulėti skatinančioje aplinkoje;
  • visas priemones (automobilį, kompiuterį, telefoną) ir informaciją, reikalingą sklandžiam darbui;
  • palaikančią komandą, galimybę prisidėti prie e-mokymų vystymo savo idėjomis ir jų įgyvendinimu;
  • konkurencingą atlyginimą ir nuo procentus nuo pardavimų apyvartos.

Mėnesinis atlyginimas (neto): nuo 1350 eur. iki 1450 eur neto +bonusai.

Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: job.y5kfw@soprana.recruitee.com

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +37065955911.