Pardavimų vadybininkas(ė) Norvegijos rinkai

Darbo aprašymas

🔔 Jei Tu laisvai kalbi anglų kalba ir turi paslaugų pardavimo verslui patirties, mėgsti bendrauti ir

esi dirbęs(-usi) turizmo, IT ar panašiose srityse, o gal studijavai ar gyvenai vienoje iš Skandinavijos šalių - pabendraukime,

nes mes kaip tik ieškome naujo komandos nario(-ės) darbui su esamų klientų aptarnavimu ir naujų klientų paieška Skandinavijos rinkose.

Kaip atrodys Tavo darbo diena?

✅ Ryšių palaikymas su esamais verslo klientais,

✅ Skambučiai bei Zoom susitikimai su naujais klientais - įmonių bei personalo ar pirkimų vadovais,

✅ Pasiūlymų paruošimas bei siuntimas,

✅ Informacijos administravimas CRM sistemoje

✅ Bendradarbiavimas su projektų vadovu bei personalo atrankų vadybininkėmis.

Reikalavimai

Ką mes Tau siūlome:

✅ Darbo užmokestis 800 - 2000 eur. atskaičius mokesčius per mėn. (pastovi dalis + bonusai).
✅ Papildomai suteikiama 1 laisva darbo diena, kartą per savaitę dirbame tik nuotoliniu būdu.

✅ Ne karantino metu mėgstame su komanda keliauti/dirbti (workation), todėl tikimės, kad keliauti mėgsti ir Tu.

✅ Rūpinamės mūsų komandos narių sveikata, todėl papildomai investuojame į sveikatos draudimą

✅ Viena mūsų vertybių yra nuolatinis tobulėjimas, todėl tikimės, kad tu taip pat esi smalsus(i) ir mėgsti nuolat tobulėti tiek seminarų, praktinių užsiėmimų metu.

✅ Kaip įmonė esame keletos tarptautinių organizacijų nariai, todėl apmokėtume narystę verslo organizacijoje.

✅ Sutrumpinta darbo diena.

🌐 Mūsų pagrindinis ofisas yra Klaipėdos centre - Herkaus galerija, 4 aukšte.

📧 Laukiame Tavo prisistatymo atsakant į kelis klausimus žemiau arba, jei nori atsiųsti savo CV, tai gali padaryti el. paštu: job.vyev8@soprana.recruitee.com. Jei turi klausimų - susisiekime +37065615550 (Diana).