Personalo atrankų vadybininkė (-as) Klaipėdoje

Darbo aprašymas

Esame viena stipriausių specializuotų atrankų įmonių, atrenkanti darbuotojus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, Lenkijoje bei Olandijoje, o mūsų klientai yra Lietuvoje ir pasaulyje žinomos įmonės.

Ieškome Tavęs, jei turi tokias vertybes kaip ir mes – atvirumas, sąžiningumas, gebėjimas prisiimti atsakomybę ir profesionalumas.

 Koks bus Tavo darbas:

  • darbo skelbimų paruošimas, talpinimas didžiausiuose darbuotojų paieškos portaluose ir skelbimų atnaujinimas;
  • talentų paieška, darbas su duomenų bazėmis bei socialiniais tinklais;
  • bendravimas su atrinktais kandidatais telefonu bei dalyvavimas darbo pokalbiuose su kandidatais;
  • bendravimas su įmonės klientais, poreikio išsiaiškinimas, informacijos suteikimas.

Reikalavimai

Kokių savybių iš Tavęs tikimės:

  •  laisvai kalbėti anglų kalba, rusų kalba - privalumas;
  • personalo paieškos, atrankos, laikinojo įdarbinimo patirties bent 1 metai.
  • tikimės, kad Linkedin bei kiti socialiniai tinklai tau yra puikiai pažįstami ir išmanai kai jais naudotis ieškant darbuotojų;
  • organizuotumo ir savarankiškumo - šiame darbe svarbu gebėti koordintuoti procesą nuo bendravimo su kandidatu iki ryšio su klientais palaikymu;
  • orientacija į rezultatą - mūsų darbe svarbu ne tik ieškoti, bet ir rasti pačius geriausius kandidatus mūsų klientams;
  • domėjimasis inovacijomis - technologijoms nuolat tobulėjant tai galima puikiai pritaikyti ir atliekant kasdienes užduotis, todėl tikimės, kad mėgsti išbandyti naujas technologijas ir jas integruoti į kasdienį gyvenimą;
  • nuolatinis tobulėjimas - mes labai mėgstame mokytis ir tobulėti, todėl tikimės, kad įvairūs su personalo atranka ir personalo valdymu susiję mokymai tau taip pat įdomūs, o galbūt

                               Tu taip pat norėtum dalintis savo žiniomis?

Ką siūlome:

  • sutrumpintą - 7 valandų darbo grafiką (dirbame nuo 9.00 iki 17.00).
  • 4 dienos darbo ofise/1 diena namie, plius, galimybė pasirinkti darbo pradžią;
  • apmokamos kuro išlaidos;
  • papildomą laisvą dieną per mėnesį savo reikmėms;
  • ugdymą, vidinius bei išorinius mokymus pagal tavo poreikius ir patirtį šiam darbui;
  • tavo konstruktyvių, argumentuotų pasiūlymų įgyvendinimą;
  • suteikiame visas reikalingas priemones darbui, taip pat mokamas video konferencijų, kalendoriaus bei kitas darbui reikalingas priemones.
  • apmokome dirbti su mūsų naudojama Recruitee talentų valdymo sistema.

Darbo vieta - Herkaus galerija, 4 aukštas, Klaipėda.

Mėnesinis atlyginimas:  bazinis nuo 1500 eur (bruto) priklausomai nuo turimos kompetencijos ir darbo patirties + nuo rezultatų priklausantys priedai.

❗️Norėdami pateikti savo CV spauskite "Kandidatuoti" arba siųskite tiesiogiai el. paštu: diana@soprana.lt, nurodant laiško temą "Personalo atrankų vadybininko(ė) pozicija".

Jei turite klausimų dėl šios atrankos, susisiekite su mumis:

✉️ diana@soprana.lt

📞 +37065615550