Prekybos salono vadybininkas- konsultantas (-ė) (ŠVOK didmeninė prekyba), Vilnius

Darbo aprašymas

Inovatyvi, ilgametę patirtį turinti įmonė, kurios pagrindinės veiklos sritys yra didmeninė prekyba technine izoliacija, santechnika ir priešgaisrine įranga, ieško komandos pastiprinimo ir kviečia prisijungti iniciatyvų (-ią) ir orientuotą į rezultatą prekybos salono vadybininką- konsultantą (-ę).

Darbo pobūdis:

  • Klientų aptarnavimas/konsultavimas prekybos salone;
  • Sąskaitų išrašymas ir kitų dokumentų administravimas;
  • Ryšių palaikymas su esamais klientais ir naujų užmezgimas;
  • Nuolatinis ryšio palaikymas su produkcijos sandėliu.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • 1+ metų patirtis didmeninėje prekyboje;
  • 1+ metų patirtis dirbant su ŠVOK;
  • Techninis išsilavinimas būtų privalumas;
  • Savarankiškumas ir iniciatyvumas;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes Jums siūlome:

  • Darbą stabilioje ir nuolat augančioje įmonėje;
  • Darbo grafiką I-V nuo 8:00 iki 17:00;
  • Atlyginimą (neto) 1000-1300`Eur, priklausomai nuo turimos patirties ir darbo rezultatų.

Pasinaudokite galimybe kandidatuoti ir dirbti įdomų darbą įmonėje, kurioje galite augti, tobulėti ir realizuoti save.

❗️Norėdami pateikti savo CV spauskite "Kandidatuoti"

Jei turite klausimų dėl šios atrankos, susisiekite su mumis:

✉️ cv@soprana.lt

📞 +37065955724