Projektų inžinierius (-ė) Gargžduose

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – tai Baltijos šalyse įsikūrusi įmonė, kuri specializuojasi projektų valdyme, konstrukcijų projektavime bei metalo konstrucijų gamyboje ir montavime. Taip pat, ji turi aukščiausių standartų vertybes, kuriomis vadovaujasi viso darbo metu. Įmonė gyvuoja jau daugiau kaip 15 metų ir prie savo gausaus kolektyvo kviečia prisijungti vadovą.

Darbo pobūdis

- Projektų analizė (tiksliai nurodyti neatitikimus, daryti paskaičiavimus gamybos, montavimo medžiagų kiekių);
- Projektinės dalies suprojektavimas bei gamybos plano paruošimas bei jų terminų laikymasis;
- Pasiūlymų pateikimas klientams ir grįžtamojo ryšio gavimas;
- Nuolatinis bendravimas su klientais viso projekto vykdymo eigoje;
- Darbas komandoje su tiekimo, gamybos bei statybos vadovais.

Reikalavimai

- Aukštasis statybinis/inžinerinis/techninis išsilavinimas;

- Darbas su projektavimo programomis;
- Atidumas ir kruopštumas bei savarankiškumas;
- Patirtis projektų valdyme;
- Gebėjimas skaityti brėžinius;
- Metalo apdorojimo procesų patirtis;
- Suvirinimo standartų išmanymas.

Siūlome

- Visapusišką pagalbą darbo metu;
- Tvirtą ir profesionalų kolektyvą;
- Konkurencingą atlyginimą.

Kandidatuokite siųsdami savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: job.9vet5@soprana.recruitee.com. Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu 863601096.