Pereiti prie turinio

Projektų vadovas (-ė) užsienio projektams (laivuose)

Vietoje
  • Klaipėda, Klaipėdos·apskritis, Lietuva
4 000 € - 5 000 € per mėnesįDarbas užsienyje

Darbo aprašymas

Įmonė, kuri specializuojasi laivų statyboje ir remonte, ieško patyrusio ir entuziastingo projektų vadovo (-ės), norinčio (-ios)  dirbti užsienio projektuose. Jei Jums patinka iššūkiai ir turite patirties laivų statyboje arba remonte, tai gali būti puiki galimybė prisijungti prie mūsų komandos.

Darbo pobūdis:

  • Darbas komandiruočių/rotacijų principu Europos bei Skandinavijos laivų statyklose;
  • Vadovauti ir valdyti užsienio projektų vykdymą, užtikrinant terminų ir kokybės standartų laikymąsi;
  • Koordinuoti ir organizuoti darbų eigą, siekiant efektyvumo ir tikslių rezultatų;
  • Spręsti problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria projekto vykdymo metu, ieškant tinkamų sprendimų.

Reikalavimai darbui

Reikalavimai:

  • Puikios rašytinės ir žodinės anglų kalbos žinios ir rusų kalba;
  • Aukštasis išsilavinimas (techninis/inžinerinis);
  • Ne mažiau 1 metų patirtis laivų remonto ARBA laivų statybos;
  • Vamzdinių sistemų (laivų) brėžinių bei diagramų skaitymas;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS office);
  •  Puikūs organizaciniai ir vadovavimo gebėjimai, mokate efektyviai planuoti ir koordinuoti projektų vykdymą.

Mes Jums siūlome:

  • Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Individualų rotacijų derinimą;
  • Priedus prie darbo užmokesčio įvertinant  darbo rezultatus

Dėkojame už susidomėjimą ir laukiame Jūsų prisijungimo prie mūsų profesionalios komandos, kurioje galėsite plėsti savo karjerą laivų statybos ir remonto srityje.

Atlyginimą (neto) nuo 4000 iki 5000 eurų.

Pasinaudokite galimybe kandidatuoti ir dirbti įdomų darbą įmonėje, kurioje galite tobulėti ir realizuoti save.

❗️Norėdami pateikti savo CV spauskite "Kandidatuoti"

Jei turite klausimų dėl šios atrankos, susisiekite su mumis:

✉️ cv@soprana.lt

📞 +370659 55724

arba