Projektų vadybininkas (-ė) (Tarptautinė įmonė)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - tarptautinė, pasaulyje gerai žinoma inžinerinių produktų gamybos, serviso ir prekybos įmonė, sėkmingai veikianti daugiau kaip 20 m. Jei norite prisijungti prie šiuolaikiškai valdomos, stiprios įmonės sėkmės, kviečiame kandidatuoti jau dabar.

Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti Projektų vadybininką (-ę).

Šiame darbe Tavęs laukia tokios pagrindinės darbo atsakomybės:

  • Didžioji dalis darbo bus - ryšių su esamais verslo klientais palaikymas (B2B);
  • Naujų klientų paieška bei poreikių išsiaiškinimas;
  • Pardavimo projektų organizavimas, rengimas, koordinavimas;
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybų vedimas;
  • Nuolatinė rinkos ir konkurentų analizė.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Turite aukštąjį universitetinį verslo administravimo išsilavinimą;
  • Anglų kalbos žinios (ne mažiau B2 lygio);
  • Vairuotojo teisės (B kategorija);
  • Gebate išlaikyti profesionalumą, bei aukštos kultūros verslo etiką;
  • Turite sėkmingą pardavimo ir klientų aptarnavimo patirtį.

Mes Jums siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame bei profesionaliame kolektyve;
  • Stiprią patirtį turintį vadovą - savo srities specialistą, padedantį komandai siekti bendrų tikslų;
  • Patrauklią galimybę užsidirbti.

Mėnesinis atlyginimas (neto): 900 - 1000 eur.

Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: job.84c7w@soprana.recruitee.com

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +370 636 01096, Natalja.