Sandėlininkas (-ė) ŠVOK didmeninės prekybos salone, Vilnius

Darbo aprašymas

Inovatyvi, ilgametę patirtį turinti įmonė, kurios pagrindinės veiklos sritys yra didmeninė prekyba technine izoliacija, santechnika ir priešgaisrine įranga, ieško komandos pastiprinimo ir kviečia prisijungti iniciatyvų (-ią) ir orientuotą į rezultatą sandėlininką (-ę ) ŠVOK didmeninės prekybos salone.

Darbo pobūdis:

  • Prekių priėmimas ir išdavimas;
  • Prekių likučių priežiūra;
  • Sandėlio tvarkos palaikymas;
  • Prekių pristatymas klientams (pagal poreikį).

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Techninis išsilavinimas ir darbas su ŠVOK būtų privalumas;
  • 1+ metų sandėlininko (-ės ) patirtis;
  • Savarankiškumas ir iniciatyvumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • Darbą stabilioje ir nuolat augančioje įmonėje;
  • Darbo grafiką I-V nuo 8:00 iki 17:00;
  • Atlyginimą (neto) 800-900`Eur, priklausomai nuo turimos patirties ir darbo rezultatų.

Pasinaudokite galimybe kandidatuoti ir dirbti įdomų darbą įmonėje, kurioje galite augti, tobulėti ir realizuoti save.

❗️Norėdami pateikti savo CV spauskite "Kandidatuoti"

Jei turite klausimų dėl šios atrankos, susisiekite su mumis:

✉️ cv@soprana.lt

📞 +37065955724