Tiekimo vyr. vadybininkas (-ė) (ŠVOK), Kaunas

Darbo aprašymas

Įmonė, kurios pagrindinės veiklos sritys yra didmeninė ir mažmeninė prekyba šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vonios kambario, bei vidaus ir lauko inžinerinių tinklų įranga, ieško tiekimo vyr. vadybininko (-ės).

Jei esate atviras (-a), pozityvus (-i), siūlantis (-i) sprendimus ir generuojantis (-i) idėjas, KANDIDATUOKITE!

Darbo pobūdis:

  • Produkcijos užsakymas iš gamintojų/tiekėjų;

  • Derybos su gamintojais/tiekėjais;

  • Optimalus sandėlio atsargų valdymas ir palaikymas;

  • Komandinis darbas, užduočių paskirstymas ir vykdymo kontrolė.;

  • Dirbsite su asistentu, kuris bus atsakingas už logistiką.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • 2+ metų patirtis tiekimo/pirkimų srityje;

  • Techninis išsilavinimas;

  • Pageidautina Šildymo/vėdinimo sistemų išmanymas.

Mes Jums siūlome:

  • Darbą dinamiškoje, augančioje ir ambicingoje kompanijoje;
  • Atlyginimą (neto) ne mažesnis nei 1000- 1200 Eur., atlyginimas derinamas individualaus pokalbio metu atsižvelgiant į patirtį tiekime.

Pasinaudokite galimybe kandidatuoti ir dirbti įdomų darbą įmonėje, kurioje galite augti, tobulėti ir realizuoti save.

❗️Norėdami pateikti savo CV spauskite "Kandidatuoti"

Jei turite klausimų dėl šios atrankos, susisiekite su mumis:

✉️ cv@soprana.lt

📞 +37065955724