Verslo klientų pardavimų vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

Mūsų klientai - viena iš lyderiaujančių įmonių grupių Vakarų Lietuvos regione, kurių pagrindinė veikla –vidaus apdailos darbai. Turėdama profesionalią darbuotojų komandą įmonių grupė jau keletą metų sėkmingai dirba ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir kitose šalyse.
Pagrindinis įmonių grupės tikslas - puoselėti aukščiausius kokybės standartus, palaikant glaudžius santykius su įmonės Partneriais.

Tavo kasdienė veikla darbe būtų:

  • Pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Pardavimų vystymas užsienio rinkose: naujų pardavimo kanalų paieška, bendradarbiavimo plėtojimas ir palaikymas;
  • Aktyvūs pardavimai užsienio rinkose, rinkos analizė, derybos, bendradarbiavimo sutarčių sudarymas;
  • Pardavimų komandos darbo planavimas, organizavimas ir valdymas;
  • Efektyvus pardavimo proceso valdymas.

Reikalavimai

Iš Tavęs tikimės:

  • Sėkmingos ne mažesnės nei 2 - 4 metų patirties pardavimų srityje (su verslo klientais, su užsienio rinkomis);
  • Aukštojo išsilavinimo;
  • Vadovaujamo darbo patirties (nuo 2 metų);
  • Puikių anglų kalbos žinių žodžių ir raštų;
  • Ambicingo rezultato siekimo;
  • Savarankiškumo organizuojant savo darbą ir laiką.

Kandidatuoti verta, nes siūlome:

  • Darbą stabilioje įmonių grupėje;
  • Prisidėti prie verslo vystymo savo idėjomis ir jų įgyvendinimu;
  • Palaikančią komandą, siekiančią ambicingų tikslų;
  • Konkurencingą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus.

Mėnesinis atlyginimas (neto): nuo 1800 eur. iki 3500 eur.

Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą arba tiesiogiai, nurodytu el. paštu: job.pb9ty@soprana.recruitee.com

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu, +37063601096, Natalja.